סטרטאפ הצליח להנדס אחורנית את מצלמות האקסטרים היקרות כדי לשבור את השוק

25/06/2022 | מאת: משה כץ

סיכום: לסטרטאפ טכנולוגיה אוסטרי נמאס מהמחירים שצריך לשלם עבור מצלמות אקסטרים כמו GOPRO, והחליטו לבדוק איך באמת עושים אותן. התגליות שלהם הובילו ליצירתה של מצלמת אקסטרים איכותית הזולה ביותר בשוק, והמותגים הגדולים ממש עצבניים בגלל כל העניין. ממש הזלנו דמעה על הצער שלהם. אתם גם יכולים להשיג כעת את ה RealAction Pro שלכם ב50% הנחה ומשלוח חינם!

סיפור של מחירי פרמיום וסקייטרים מאוסטריה

אתם מקנאים בכל צילומי האשקן המרהיבים האלה שהחברים שלכם מעלים לאינסטגרם? גם אתם רוצים לצאת לטיול, או לבריכה, ושתהיה לכם האפשרות להקליט צילומים מדהימים עם חיישן 4K בלי לפיד להפיל את הפלאפון היקר שלכם למים? אז יש לכם מזל, חבורה של אוסטרים פתרה בשבילכם את כל הבעיות.

היינו תקועים בבית יותר מדי זמן. אנחנו רוצים לצאת לבחוץ, ליהנות מהאוויר הצח ואולי קצת ספורט אתגרי לפלפל אתו קצת את החיים. אבל האם באמת עשינו משהו מיוחד אם לא העלנו פוסט עליו לאינסטגרם או לפייסבוק?

ברור שלא. כמו שאומרים: Pics or it didn’t happen. אבל לצלם את התמונות האלה או מעשית בלתי אפשרי, כי לא ממש בא לכם להפיל את האייפון החדש לים, או יקר הרבה יותר מדי בשביל להצדיק קנייה של מכשיר שלם לטיול או שתיים השווים היחידים שאנחנו יוצאים אליהם בשנה.

חבורת סקייטרים וסנובורדרים אוסטרים, ששניים מהם מהנדסים (כן, גם מהנדסים יודעים ליהנות) התמודדו עם הבעיה הזאת. הם גילו את המחירים המונפצים שהמצלמות האיכותיות סובלות מהם, והחליטו לנסות לשנות את זה. לנצח.

חצי מחיר?! באמת?! 

הם בחרו לקרוא לה RealAction Pro. כי ברור שאי אפשר שתהייה לכם מצלמת אקסטרים איכותית בלי להוסיף PRO לשם שלה, אבל RealAction Pro מרוויחה את השם הזה, ובצדק.

מסתבר שאם מהנדסים אחורנית מצלמת אקסטרים “פרמיום”, מרכיבים אותה בסין ומוסיפים קצת בקרת איכות ברמה גרמנית שבדרך כלל מאוד חסרה שם, מקבלים בדיוק את אותה מצלמה בחצי מחיר. זה מה שהאוסטרים גילו במהלך המחקר שלהם. המצלמה החדשה שלהם סוחבת לא פחות מכל מותגי ה”פרמיום” האחרים בשוק, עם תוספת פיצ’רים שימושיים. כדי לGOPRO להתחיל לרשום הערות, שילמדו מהם.

ה RealAction Pro פשוט מתפוצצת ברשתות החברתיות לאחרונה ויכול להיות שכבר ראיתם דברים שצולמו אתה בלי לדעת. אז כל ההתלהבות מוצדקת?

 

מה כל כך מיוחד ב RealAction Pro?

ידעתם שיש מהנדסים סקייטרים באוסטריה? גם אנחנו לא אבל החברה האלה היו מאוד עסוקים בשנה האחרונה. הם הנדסו אחורנית את מצלמות האקסטרים המתקדמות ביותר, פירקו אותן לחלקיהן ואז גילו את הסוד הגדול שלהן.

סוד שכולנו עמוק בפנים יודעים, אבל מעלימים עין בגלל שלוגו נוצץ להראות להתלהב אתו לחברים זה נחמד. אבל עכשיו אנחנו יודעים בדיוק כמה זה עלה לנו להעלים עין. כפול. זה היה המחיר שהם הגיעו אליו בחישובים שלהם. אנחנו משלמים כפול מהמחיר שזה עולה לייצר ולשלוח את אחת מאלה.

כולנו יכולים להסכים שזה ממש לא בסדר. המהנדסים יצאו ישר לעבודה, להרכיב מחדש מצלמה דומה, רק קצת שונה בשביל להימנע מתביעות על בסיס פטנטים, והתוצאה היא מצלמת ספורט אתגרי שעושה כל מה שהמתחרים המפורסמים שלה עושים, ועוד:

✅ חיישן 4K ULTRA HD

✅ חסינות למים עד לעומק 30 מטר

✅ פיצ’ר איזון תמונה בשביל פעלולי האקסטרים המשוגעים ביותר

✅ זווית רחבה 170 מעלות

✅ פיצ’ר שידור WIFI ושיתוף קבצים מהיר, למקסם את הפוזות באינסטגרם

✅ עמידה, קלה וקומפקטית, כמו שכל מצלמת אקסטרים צריכה להיות

✅ מסך תצוגה LCD אחורי כדי שתוכלו לראות מה אתם מצלמים

אבל עכשיו אנחנו מגיעים לסיבה העיקרית שבגללה האוסטרים יצרו את הפלא הקטן הזה מלכתחילה: המחיר. המחיר לצרכן הרגיל של ה RealAction Pro הוא (הכנס מחיר) בלבד, כבר משמעותית הרבה יותר הגיוני מהמחיר של מצלמות אקשן אחרות באיכות דומה, אבל זה לא נגמר כאן. כדי לשבור את השוק לגמרי, ההשקה הגלובלית מלוות בהנחה מטורפת של 50% ומשלוח חינם לכל העולם!

אין לנו מה להגיד יותר חוץ מכמה שאנחנו בשוק. מעולם לא חשבנו שאפשר להשיג איכות כזאת במחיר כזה, אבל האוסטרים הוכיחו לנו שכל מה שהיינו צריכים זה לא להאמין למיתוס של המותגים. רק בגלל שמשהו יותר יקר ובעל שם מוכר, לא אומר שזה יותר טוב. RealAction Pro מקבלת את חותם האישור הרשמי שלנו. תשיגו אחת לפני שהמבצע נגמר!

אוקי אוקי, אז הוא מעולה. קניתם אותנו. אנחנו רוצים אחד כזה לטיול הבא שלנו. אבל כמה מתקציב הטיול שלנו נצתרך להוציא בשביל הפריווילגיה של לראו מה שאף אחד לא יכול?

אז המחיר הרגיל של ה RealAction Pro הוא ₪ 644 לא רע בכלל. יותר מהוגן אם חושבים על הפלא של טנכולוגיית הננו שהוא מספק. אבל זה נהייה הרבה, הרבה יותר טוב.. החברה החליטה שכולם צריכים לדעת על המהפכה הטכנולוגית הזו והשיקו מבצע מיוחד. הם מחלקים את ה RealAction Pro ב50% הנחה! עם משלוח חינם לכל העולם!אתם יכולים כרגע להשיג אותו עבור ₪ 322 בלבד!

ה RealAction Pro בהחלט הרשים אותנו. הוא בהחלט חבר מסע ייחודי שיכול להפוך את כל הטיולים למדהימים. אנחנו ממליצים עליו בחום. תשיגו אותו מהר לפני שהמבצע נגמר.

אבל אל תקשיבו רק למילה שלנו! האנשים האלה אהבו את RealAction Pro:

“הרגשתי כל כך מבואס כשאיבדתי את הGOPRO שלי בים תוך כדי גלישה. פשוט פלופ וזהו הלכה המשכורת. לא יכולתי לקנות אחד חדש, זה היה פחות או יותר כל החסכונות שלי שנפלו לים. חבר ראה אותי ליטרלי בוכה והראה לי את זה. הייתי מממממממש סקפטי כמו שאני תמיד כשאני לא רואה שם מוכר, אבל לא הייתה לי ברירה. ממש הופתעתי לגלות שהאיכות הייתה אותו דבר! למה שילמתי כל כך הרבה על הקודמת? אני כזה אידיוט” – M

“כל מה שרציתי זה משהו להתלהב אתו על החברים בסקייטפארק ווואו קיבלתי אותו. כולם מסתכלים עליה וחושבים שזה אשכרה GOPRO, אבל אני אומר להם לא אחי, זה יותר טוב!” – M

“בזמן הסגר החלטתי להתחיל לעשות ולגוים בזמן ריצה כי זה הדבר היחיד שהיה מותר לי לעשות בחוץ, ספורט, אבל אי פעם ניסיתם לרוץ עם המצלמה של הפלאפון? נכנסתי בשתי אנשים והפלתי אותו הרבה יותר מדי פעמים. עם מצלמת אקשן נורמלית וואו זה פשוט איכות חיים. ולא היה צריך למשכן את הבית בשביל לקנות אחת. מדהים.”

 

מסקנה: כדי לכם להשיג RealAction Pro?

דילגתם ישר לחלק הזה נכון? לא? טוב כך או כך התשובה היא כן. 100%. ה RealAction Pro זה הדבר האמיתי. אותה איכות בחצי מהמחיר. זה פשוט בלתי נתפש. אנחנו מתחננים בפניכם, השנה האחרונה הייתה קשה מספיק, אל תזרקו את הכסף שלכם בלי סיבה על פיסת טכנולוגיה יקרה רק כי יש עליה לוגו מוכר. אתם משלמים אקסטרה על דיו. לא יותר מזה. עכשיו לכו ותשיגו אחת מהמצלמות המטורפות האלה לפני שהמבצע נגמר!

יתרונות:

 • סוללה חזקה במיוחד
 • חיישן 4K ULTRA HD
 • קל מאוד לשימוש
 • עיצוב מרשים
 • עמיד במיוחד
 • קל מאוד לתפעול
 • 50% הנחה זמינה ברגע זה

חסרונות:

 • המלאי עלול להיגמר בקרוב.

 

איך משיגים:

עכשיו שאתם יודעים שאתם לא חייבים לשלם את מחירי הפרמיום המונפצים שיצרניות המצלמות הגדולות דורשות מכם, בטח כבר מגרד לכם להשיג אחת כזו בידיים שלכם, אז הנה הצעדים הפשוטים:

  1. אנחנו ממליצים להזמין RealAction Pro מקורית מהאתר הרשמי כאן.
  2. פתחו את הקופסא, תדליקו אותה ותתחילו לצלם כמו פרו אמיתי. REAL ACTION PRO.

טיפ: RealAction Pro נחטפים מהמדפים כרגע. אנחנו ממליצים מאוד להזמין מהר לפני שהמבצע נגמר!

לחצו כאן לממש את 50% ההנחה על ה RealAction Pro שלכם – משלוח חינם לכל העולם לזמן מוגבל >>>